Tech-Protect UltraBoost USB-C kabel, PD240W/QC4.0, 2 m, Sort
Tech-Protect UB10T Ultraboost kablet er designet til dem, der kræver maksimal ydeevne, pålidelighed og hastighed. Med understøttelse af Power Delivery op til 240 W og Quick Charge 4.0 tilbyder dette kabel lynhurtig opladning til en bred vifte af enheder, herunder bærbare computere, tablets og smartphones. Nyd effektiv opladning og dataoverførsel uden forsinkelser og med maksimal sikkerhed.
Beskrivelse og parametre
Tech-Protect…
Produktbeskrivelse
Nøglefunktioner:
  • Hurtig opladning og dataoverførsel: Power Delivery teknologi (op til 240 W) og Quick Charge 4.0 sikrer lynhurtig opladning af alle kompatible enheder.
Specifikationer:
  • Teknologi: Power Delivery 240 W, Quick Charge 4.0
  • Dataoverførsel: 480 Mb/s
  • Stik: USB-C (standard)
  • Kabellængde: 2 m
  • Materiale: Flettet nylon for øget holdbarhed
  • Emballage: I original emballage
Sættet indeholder:
  • 1x Tech-Protect UB10T Ultraboost kabel
Vis fuld beskrivelse
Relaterede produkter
XO kabel NB212 USB - USB-C, 1 m - Grøn
På lager, om fredagen 15. 5. hos dig
Sammenlign
Dudao L25ST kabel USB-A - USB-C, 5A, 1 m, hvid
Sammenlign
Rabat -16%
JP USB-C Opladerkabel 60 W, 1 m, Orange
Hoco X107 USB-C til USB-C kabel, 3A 60W, 1 m - Hvid
Dudao L3ST kabel USB-A - USB-C, 5A, 1,2 m, sort
Dudao L9C Max kabel USB-C - USB-C, 240W PD, 2m, Hvid
Forcell USB A - USB-C kabel, QC4.0, 3A/20V, 60W, C336, 1 m - Hvid
Dudao L6C kabel USB-C - USB-C, PD 30 W, 2 m, Lyseblåt
Tech-Protect UltraBoost DNA USB-C kabel, 15W/3A, 3m - Grå