Tech-Protect UltraBoost DNA USB-C kabel, PD100W/5A, 0,5m, grå
Beskrivelse og parametre
Tech-Protect…
Produktbeskrivelse
Nøglefunktioner
  • Lynhurtig opladning: Understøttelse af 100W Power Delivery-teknologi og opladningsstrøm på op til 5A garanterer utrolig opladningshastighed og dataoverførsel (op til 480 Mb/s).
Tekniske specifikationer:
  • Understøttelse af hurtig opladning og Power Delivery-teknologi (100 W).
  • Dataoverførselshastighed: 480 Mb/s.
  • Holdbar nylonoverflad mod sammenfiltring og skader.
  • Stik: USB-C.
  • Længde: 0,5 m.
Vis fuld beskrivelse
Relaterede produkter
XO kabel NB212 USB - USB-C, 1 m - Grøn
På lager, om mandagen 18. 5. hos dig
Sammenlign
Dudao L25ST kabel USB-A - USB-C, 5A, 1 m, hvid
Sammenlign
Rabat -16%
JP USB-C Opladerkabel 60 W, 1 m, Orange
Hoco X107 USB-C til USB-C kabel, 3A 60W, 1 m - Hvid
Dudao L3ST kabel USB-A - USB-C, 5A, 1,2 m, sort
Dudao L9C Max kabel USB-C - USB-C, 240W PD, 2m, Hvid
Forcell USB A - USB-C kabel, QC4.0, 3A/20V, 60W, C336, 1 m - Hvid
Dudao L6C kabel USB-C - USB-C, PD 30 W, 2 m, Lyseblåt
Tech-Protect UltraBoost DNA USB-C kabel, 15W/3A, 3m - Grå