Tech-Protect QI15W-A45 3-i-1 trådløs oplader MagSafe - Sort
Beskrivelse og parametre
Tech-Protect QI15W…
Produktbeskrivelse
Stilfuldt design og praktisk modulær konstruktion
Smart beskyttelse og effektiv opladning
Hvorfor vælge Tech-Protect QI15W-A45?
  • Opladning af op til tre enheder samtidigt
  • Hurtig trådløs opladning med 15W effekt
  • Æstetisk og moderne design
  • Sikker magnetisk forbindelse
  • Kompakt og modulært design
Tekniske specifikationer:
  • Indgangsstrøm (USB-C): 9V/3A, 12V/2,5A
  • Output til smartphone: 15W
  • Output til ur: 3W
  • Output til hovedtelefoner: 3W / 5W
  • Magnetisk MagSafe-funktion (fungerer kun direkte på telefon eller cover med MagSafe)
  • Anbefalet effekt til netoplader: minimum 35W
Pakkens indhold:
  • 1x Tech-Protect QI15W-A45 oplader
Gratis levering
Rabat -4%
MagSafe Qi2 Holder med Trådløs Opladning til Bilens Ventilationsgitter, 15W, Aluminium - Sort
På lager, om fredagen 15. 5. hos dig
Sammenlign
Rabat -4%
Trådløs foldbar Qi 3-i-1 oplader Plastic, PD20W, QC3.0 - Sort
Gratis levering
ER POWER AirPad Qi2.2 Trådløs opladningsplade med stander, 25W
Tech-Protect QI15W-A29 3-i-1 Magnetisk Trådløs Oplader MagSafe - Sort
Yesido DS37 Trådløs Opladerstation, 25 W, Sort
Maxlife MXWC-06 trådløs oplader 3-i-1 15W - Sort