Tech-Protect QI15W-A31 3-i-1 Magnetisk Trådløs Oplader MagSafe - Sort
Mere information ›
Rabat -34%
Produktkode: P13044
Garanti: 24 måneder
Beskrivelse og parametre
Tech-Protect QI15W…
Produktbeskrivelse
* For at udnytte den induktive oplader fuldt ud anbefaler vi at tilslutte den til en netoplader med en udgangseffekt på 35 W (V*A) eller højere.
Produktegenskaber:
  • 100% original
  • Pakket i original emballage
  • Kompatibel med MagSafe-systemet
  • USB-C indgangsstrøm: 9V/2A, 9V/3A
  • Smartphone udgangseffekt: (max.) 15W
  • Ur udgangseffekt: 3W
  • Hovedtelefoner udgangseffekt: 3W 5W
  • Kompakt
  • Funktion til opladning af tre enheder samtidigt
  • Funktion til opladning af hver enhed separat
Sættet indeholder:
  • 1x Tech-Protect A31 oplader
Relaterede produkter
Tech-Protect A50 Trådløs MagSafe Oplader, 25 W Qi2.2 - Sort
På lager, om fredagen 15. 5. hos dig
Sammenlign
Dudao A12H trådløs oplader til Huawei smartwatch - Hvid
Gratis levering
FoldCharge Clock 5 Pro Foldbar 5-i-1 trådløs opladerstation med ur og natlampe - Hvid
Dudao A11S trådløs MagSafe oplader 3-i-1 - Sort
Gratis levering
Acefast Ladestation 6-i-1 (Z9), GaN, USB, USB-C, 80 W - Sort
Yesido DS40 Trådløs Opladerstation 3-i-1, Qi2.2, 25 W, Sort
Trådløs oplader 3-i-1 til Samsung - Sort
Maxlife MXWC-06 trådløs oplader 3-i-1 15W - Sort