Tech-Protect UltraBoost USB-C kabel, PD240W/QC4.0, 1 m, Sort
Tech-Protect UB10T Ultraboost kablet er designet til dem, der kræver maksimal ydeevne, pålidelighed og hastighed. Med understøttelse af Power Delivery op til 240 W og Quick Charge 4.0 tilbyder dette kabel lynhurtig opladning til en bred vifte af enheder, herunder bærbare computere, tablets og smartphones. Nyd effektiv opladning og dataoverførsel uden forsinkelser og med maksimal sikkerhed.
Beskrivelse og parametre
Tech-Protect…
Produktbeskrivelse
Nøglefunktioner:
  • Hurtig opladning og dataoverførsel: Power Delivery teknologi (op til 240 W) og Quick Charge 4.0 sikrer lynhurtig opladning af alle kompatible enheder.
Specifikationer:
  • Teknologi: Power Delivery 240 W, Quick Charge 4.0
  • Dataoverførsel: 480 Mb/s
  • Stik: USB-C (standard)
  • Kabellængde: 100 cm
  • Materiale: Flettet nylon for øget holdbarhed
  • Emballage: I original emballage
Sættet indeholder:
  • 1x Tech-Protect UB10T Ultraboost kabel
Vis fuld beskrivelse
Relaterede produkter
Dudao L4ST kabel USB-A - USB-C, 2A, 1 m, Hvid
På lager, om fredagen 15. 5. hos dig
Sammenlign
Tech-Protect UB11T UltraBoost USB-C kabel, PD240W/QC3.0, 2m, Sort
Sammenlign
XO kabel NB103 USB - USB-C, 2 m - Hvid
ER POWER USB-C til USB-C Kabel, 3A, 2 m, Hvid
Blavec USB-C til USB-C kabel, PD, 60W, 3A, 0,5 m, sort-grå
Swissten datakabel USB-C - USB-C, 240W, 0,5 m, Sort
Dudao L9C kabel USB-C til USB-C, 65W, 1 m - Hvid
Forcell Carbon kabel, USB - USB-C 2.0, 2,4A, CB-02A, Sort, 1 meter