Tech-Protect UltraBoost USB-C kabel, PD100W/5A, 0,25m - Grå
Robust UltraBoost kabel med lang levetid fra Tech-Protect, som giver dig mulighed for øjeblikkeligt og fremfor alt sikkert at oplade alle enheder med USB-C stik. Kablet tilbyder mulighed for opladning op til 100 W i Power Delivery standard. Den anvendte hurtigopladningsfunktion forårsager ikke overbelastning eller overophedning, og det anvendte brandhæmmende materiale beskytter yderligere tilbehøret under brug.
Beskrivelse og parametre
Tech-Protect…
Produktbeskrivelse
Egenskaber:
  • 100% original
  • Pakket i original emballage
  • Præcist fremstillet
  • Maksimal opladningsstrøm: 5A
  • Power Delivery teknologi: 100 W
  • Hurtigopladningsfunktion
  • Kendetegnet ved robust konstruktion
  • Standard stik: USB-C
  • Længde: 25 cm
I pakken:
  • 1x Tech-Protect UltraBoost kabel
Vis fuld beskrivelse
Relaterede produkter
XO kabel NB212 USB - USB-C, 1 m - Blå
På lager, om fredagen 15. 5. hos dig
Sammenlign
Dudao L9C Max kabel USB-C - USB-C, 240W, PD, 2 m, Hvid
Sammenlign
Tech-Protect UB11T UltraBoost USB-C kabel, PD240W/QC3.0, 2m, Sort
XO kabel NB212 USB - USB-C, 1 m - Rosa
Tech-Protect UltraBoost USB-C kabel, 66W / 6A, 1 m, grå
Blavec USB-C til USB-C kabel, PD, 60W, 3A, 0,25 m, hvid-sølv
Acefast kabel (C24-03) USB-C - USB-C, 60 W, 1,2 m, hvid
Dudao L9C kabel USB-C - USB-C, 65W, 2 m, hvid
Dudao L9C Max kabel USB-C - USB-C, 240W PD, 2m, Sort