Tech-Protect UltraBoost DNA USB-C kabel, PD100W/5A, 3m, Grå
Beskrivelse og parametre
Tech-Protect…
Produktbeskrivelse
Nøglefunktioner
  • Lynhurtig opladning: Understøttelse af 100W Power Delivery-teknologi og opladningsstrøm på op til 5A garanterer utrolig opladningshastighed og dataoverførsel (op til 480 Mb/s).
Tekniske specifikationer:
  • Understøttelse af hurtig opladning og Power Delivery-teknologi (100 W).
  • Dataoverførselshastighed: 480 Mb/s.
  • Holdbar nylonoverflad mod sammenfiltring og skader.
  • Stik: USB-C.
  • Længde: 3 m.
Vis fuld beskrivelse
Relaterede produkter
Dudao L6C kabel USB-C - USB-C, PD 30 W, 2 m, Lyseblåt
På lager, om fredagen 15. 5. hos dig
Sammenlign
Swissten datakabel tekstil, USB-C / USB-C, 1,2m, sort
Sammenlign
Tech-Protect UltraBoost DNA USB-C kabel, PD100W/5A, 2m, Grå
Dudao L3ST kabel USB-A - USB-C, 5A, 3 m, sort
Dudao L6C kabel USB-C - USB-C, PD 30 W, 1 m, Lyseblå
ER POWER USB-C til USB-C Kabel, 5A, 100W, 2 m - Hvid
Dudao L25SC kabel USB-C - USB-C, 60W, 2 m, hvid
XO kabel NB103 USB - USB-C, 2 m - Hvid
Tech-Protect UltraBoost USB-C - USB-C, PD60W / 3A, 1 m, Grå