Tech-Protect UltraBoost DNA USB-C kabel, PD100W/5A, 2m, Grå
Beskrivelse og parametre
Tech-Protect…
Produktbeskrivelse
Nøglefunktioner
  • Lynhurtig opladning: Understøttelse af 100W Power Delivery-teknologi og opladningsstrøm på op til 5A garanterer utrolig opladningshastighed og dataoverførsel (op til 480 Mb/s).
Tekniske specifikationer:
  • Understøttelse af hurtig opladning og Power Delivery-teknologi (100 W).
  • Dataoverførselshastighed: 480 Mb/s.
  • Holdbar nylonoverflad mod sammenfiltring og skader.
  • Stik: USB-C.
  • Længde: 2 m.
Vis fuld beskrivelse
Relaterede produkter
Tech-Protect UltraBoost DNA USB-C kabel, PD100W/5A, 0,5m, grå
På lager, om fredagen 15. 5. hos dig
Sammenlign
ER POWER Dual kabel USB-C - USB-C / Lightning MFi 2 m, Hvid
Sammenlign
BlueStar USB-C - USB-C kabel 1 m, 60W - Hvid
Dudao L20 Pro 4-i-1 kabel USB-A / USB-C - Lightning / USB-C, Sort
Tech-Protect UltraBoost DNA USB-C kabel, 15W/3A, 3m - Grå
Hoco 3-i-1 kabel USB - Lightning / Micro USB / USB-C, 1 m, Hvid
Acefast kabel (C24-03) USB-C - USB-C, 60 W, 1,2 m, hvid
Dudao L10C kabel USB-C - USB-C, PD 100W 5A, 0,23 m - Sort