Tech-Protect UltraBoost DNA USB-C kabel, PD100W/5A, 1m, grå
Beskrivelse og parametre
Tech-Protect…
Produktbeskrivelse
Nøglefunktioner
  • Lynhurtig opladning: Understøttelse af 100W Power Delivery-teknologi og opladningsstrøm på op til 5A garanterer utrolig opladningshastighed og dataoverførsel (op til 480 Mb/s).
Tekniske specifikationer:
  • Understøttelse af hurtig opladning og Power Delivery-teknologi (100 W).
  • Dataoverførselshastighed: 480 Mb/s.
  • Holdbar nylonoverflad mod sammenfiltring og skader.
  • Stik: USB-C.
  • Længde: 1 m.
Vis fuld beskrivelse
Relaterede produkter
Gratis levering
Mcdodo Magnetisk kabel (CA-1470) USB-C - MagSafe 3, 140W, LED indikator, 2 m, Sort
På lager, om fredagen 15. 5. hos dig
Sammenlign
XO kabel NB103 USB - USB-C, 2 m - Hvid
Sammenlign
Tech-Protect UB11T UltraBoost USB-C kabel, PD100W/QC3.0, 1m, Sort
Swissten datakabel tekstil, USB-C / USB-C, 1,2m, sort
Maxlife kabel MXUC-09 USB - USB-C, 3A, 2 m - Sort
ER POWER Robust Flettet USB-C til USB-C Kabel, 1,2 m, Grøn
Hoco X107 USB-C til USB-C kabel, 3A 60W, 1 m - Hvid