Tech-Protect QI15W-A24 3-i-1 Magnetisk Trådløs Oplader MagSafe - Sort
Beskrivelse og parametre
Tech-Protect QI15W…
Produktbeskrivelse
Produktegenskaber:
  • 100% original
  • Pakket i original emballage
  • Kompatibel med MagSafe-systemet
  • USB-C indgangsstrøm: 9V/2,66A
  • Smartphone udgangseffekt: 15W
  • Ur udgangseffekt: 3W
  • Høretelefoner udgangseffekt: 3W 5W
  • Modulær konstruktion
  • Funktion til opladning af tre enheder samtidigt
  • Funktion til opladning af hver enhed separat
Sættet indeholder:
  • 1x Tech-Protect A24 oplader
  • 1x USB-C / USB-C kabel 100 cm
* For at udnytte den trådløse oplader fuldt ud anbefaler vi at tilslutte den til en netoplader med en effekt på 35 W (V*A) eller højere.
Vis fuld beskrivelse
Relaterede produkter
Gratis levering
Yesido DS37 Trådløs Opladerstation, 25 W, Sort
På lager, om fredagen 15. 5. hos dig
Sammenlign
Gratis levering
ER POWER Qi2 Trådløs Opladningsplade med Stander, 15 W
Sammenlign
Tech-Protect QI15W-A32 3-i-1 Magnetisk Trådløs Oplader MagSafe - Grå
Dudao A11N 15W 3-i-1 trådløs oplader med MagSafe - Hvid
ER POWER AirPad Qi2.2 Trådløs opladningsplade med stander, 25W
3-i-1 Magnetisk foldbar trådløs oplader - Hvid
Rabat -4%
Trådløs foldbar Qi 3-i-1 oplader Plastic, PD20W, QC3.0 - Sort
Tech-Protect QI15W-A45 3-i-1 trådløs oplader MagSafe - Sort
Trådløs MagSafe 3-i-1 oplader Qi2.2 25W, foldbar, sort