Tech-Protect QI15W-A24 3-i-1 Magnetisk Trådløs Oplader MagSafe - Hvid
Mere information ›
Rabat -14%
Produktkode: P11728
Garanti: 24 måneder
Beskrivelse og parametre
Tech-Protect QI15W…
Produktbeskrivelse
Produktegenskaber:
  • 100% original
  • Pakket i original emballage
  • Kompatibel med MagSafe-systemet
  • USB-C indgangsstrøm: 9V/2,66A
  • Smartphone udgangseffekt: 15W
  • Ur udgangseffekt: 3W
  • Høretelefoner udgangseffekt: 3W 5W
  • Modulær konstruktion
  • Funktion til opladning af tre enheder samtidigt
  • Funktion til opladning af hver enhed separat
Sættet indeholder:
  • 1x Tech-Protect A24 oplader
  • 1x USB-C / USB-C kabel 100 cm
* For at udnytte den trådløse oplader fuldt ud anbefaler vi at tilslutte den til en netoplader med en effekt på 35 W (V*A) eller højere.
Vis fuld beskrivelse
Relaterede produkter
Maxlife MXWC-06 trådløs oplader 3-i-1 15W - Sort
På lager, om fredagen 15. 5. hos dig
Sammenlign
Dudao A12H trådløs oplader til Huawei smartwatch - Hvid
Sammenlign
Rabat -4%
Trådløs foldbar Qi 3-i-1 oplader Plastic, PD20W, QC3.0 - Sort
Gratis levering
Acefast Ladestation 6-i-1 (Z9), GaN, USB, USB-C, 80 W - Sort
Gratis levering
Swissten MagBase Foldbar Trådløs Oplader 3-i-1, Qi2, Sort
Tech-Protect QI15W-A45 3-i-1 trådløs oplader MagSafe - Hvid
Mcdodo Bilholder med Trådløs Opladning (CH-0090), 15W, Qi2, Sort