Tech-Protect NCA65W-GAN 3-ports oplader PD 65W / QC3.0 - Sort
Oplev netværksopladaren Tech-Protect NCA65W-GAN, der kombinerer moderne GaN-teknologi (galliumnitrid) med en effekt på 65 W i et elegant og kompakt design. Med tre universelle porte kan du samtidig oplade laptop, smartphone og tablet – hurtigt, sikkert og effektivt.
Beskrivelse og parametre
Tech-Protect NCA65W…
Produktbeskrivelse
Nøglefunktioner:
  • Maksimal fleksibilitet: to USB-C porte med Power Delivery op til 65 W og én USB-A port med Quick Charge 3.0 op til 60 W. Ideel til moderne ultrabøger, MacBook Air og ældre enheder.
Vis fuld beskrivelse
Relaterede produkter
Gratis levering
Forcell F-Energy Ultra slim oplader VT-47, 2x USB-C + USB-A, 4A, 65W, grå
På lager, om fredagen 15. 5. hos dig
Sammenlign
Forcell F-Energy adapter VT-42B 65W GaN 2x USB-C og USB A - Grå
Sammenlign
Dudao A27 nabíječka USB-C, 25W GaN, černá
Gratis levering
Forcell F-Energy E856 Universal adapter til bærbare computere, 65W, sort
ER POWER Rejseoplader USB-C + USB-A, 67W, GaN
Tech-Protect NC200W-GAN 4-ports oplader, PD 200W / QC3.0, Sort
Dudao A27 MaxC oplader, 35W, GaN, sort
Dudao A26T oplader USB-A + USB-C, GaN, 25W, hvid
Dudao A27P USB-C oplader, 30W PD GaN - Sort
Tech-Protect NC140W-GAN 4-ports oplader PD 140W / QC3.0, hvid
Dudao A27Max USB-A + USB-C oplader, 35W GaN - Sort