Tech-Protect NCA65W-GAN 3-ports oplader PD 65W / QC3.0 - Hvid
Oplev netværksladeren Tech-Protect NCA65W-GAN, der kombinerer moderne GaN-teknologi (galliumnitrid) med en effekt på 65 W i et elegant og kompakt design. Med tre universelle porte kan du samtidig oplade laptop, smartphone og tablet – hurtigt, sikkert og effektivt.
Beskrivelse og parametre
Tech-Protect NCA65W…
Produktbeskrivelse
Nøglefunktioner:
  • Maksimal fleksibilitet: to USB-C-porte med Power Delivery op til 65 W og én USB-A-port med Quick Charge 3.0 op til 60 W. Ideel til moderne ultrabooks, MacBook Air og ældre enheder.
Vis fuld beskrivelse
Relaterede produkter
Joyroom JR-TCF14 Super tynd oplader USB-A + USB-C, 20W, hvid
På lager, om fredagen 15. 5. hos dig
Sammenlign
Dudao A26T oplader USB-A + USB-C, GaN, 25W, sort
Sammenlign
Dudao A29 oplader 2x USB-C + USB-A, 65W GaN, sort
Forcell USB-C adapter, 3A, 45W med PD og Quick Charge 4.0 opladning
Swissten biladapter med 1x CL, 1x USB-C PD og 2x USB-A, 108W - 216W
Gratis levering
Forcell F-Energy Ultra slim oplader VT-47, 2x USB-C + USB-A, 4A, 65W, grå
Dudao A27 MaxC oplader, 35W, GaN, sort
Tech-Protect NCA45W-GAN 2-ports netoplader PD45W / QC 3.0 - Hvid
Maxlife adapter MXTC-01 1x USB 2,1A - Hvid
BlueStar Slim adapter USB-C + USB-A, GaN, 25W - Sort
Swissten Netadapter GaN 1x USB-C 35W PD og 1x USB-A 27W QC, Sort