Tech-Protect NC240W-GAN 4-ports oplader, PD 240W / QC3.0, hvid
Oplev Tech-Protect NC240W-GAN, en moderne netoplader med GaN (gallium nitrid) teknologi, der tilbyder imponerende 240 W effekt i et kompakt og elegant design. Oplad alle dine enheder hurtigt og sikkert – fra laptop over tablet til smartphone.
Beskrivelse og parametre
Tech-Protect NC240W…
Produktbeskrivelse
Nøglefunktioner:
  • Fire opladningsporte: 3× USB-C og 1× USB-A for maksimal fleksibilitet.
  • Kraftfuld opladning:
    • Type-C1: 140 W (ideel til MacBook Pro 16" og andre krævende laptops)
    • Type-C2: 100 W
    • Type-C3: 65 W
    • USB-A: 60 W med Super Charge support
  • Samtidig opladning: Alle porte kan arbejde samtidigt med intelligent effektfordeling.
Vis fuld beskrivelse
Relaterede produkter
Dudao A28 USB-C oplader, 45W GaN, Sort
På lager, om fredagen 15. 5. hos dig
Sammenlign
Dudao A65Q rejseoplader USB-A + USB-C, 65W GaN PD, sort
Sammenlign
Gratis levering
Forcell F-Energy E856 Universal adapter til bærbare computere, 65W, sort
Basis
OBAL:ME Rejseoplader USB-C 20W, Sort
BlueStar USB-C + USB adapter, 25W, sort
Swissten Netadapter GaN 1x USB-C 20W PD og 1x USB-A 18W QC, Sort
Dudao A28PEU oplader 2x USB-C, PD 45W GaN - Hvid
Hoco N61 Netoplader USB + USB-C, PD QC3.0 3A 20W - Sort
BlueStar adapter 2x USB-C, USB-A, 65W, sort