Tech-Protect NC200W-GAN 4-ports oplader, PD 200W / QC3.0, Sort
Oplev netværksopladaren Tech-Protect NC200W-GaN, der leverer 200 W effekt i en kompakt krop takket være avanceret GaN (galliumnitrid) teknologi. Oplad bærbare computere, tablets, smartphones og andet tilbehør samtidigt – den ideelle løsning for krævende brugere og dagligt arbejde med flere enheder.
Beskrivelse og parametre
Tech-Protect NC200W…
Produktbeskrivelse
Nøglefunktioner:
  • Hurtig opladning af to bærbare computere samtidigt: To hoved USB-C porte leverer op til 100 W hver, USB-C3 porten tilbyder 65 W og USB-A op til 60 W med Super Charge support.
  • Kompakt og stilfuldt design: Optager minimal plads og passer til hjemmet, kontoret og på rejser.
Vis fuld beskrivelse
Relaterede produkter
Tech-Protect NCM25 1-ports netoplader PD 25W - Lyseblå
På lager, om mandagen 18. 5. hos dig
Sammenlign
Tech-Protect NCA65W-GAN 3-ports oplader PD 65W / QC3.0 - Hvid
Sammenlign
Dudao A28 USB-C oplader, 45W, GaN, sort
Acefast oplader 2x USB 18W QC 3.0, AFC, FCP, hvid (A33 hvid)
Hoco Netoplader N63 USB + USB-C, PD QC3.0 3A 30W - Hvid
BlueStar USB-C adapter, 20W - Sort
Dudao A27P USB-C oplader, 30W PD GaN - Sort
Gratis levering
Cuktech CUKAD653EUGR oplader, 2x USB-C + USB-A, 65W, GaN, grå
Basis
OBAL:ME Rejseoplader USB-C 20W, Sort
Tech-Protect NCM25 1-ports netoplader PD 25W - Lyserød