Tech-Protect NC140W-GAN 4-ports oplader PD 140W / QC3.0, hvid
Netoplader Tech-Protect NC140W-GAN med GaN-teknologi tilbyder maksimal effekt på 140 W i et elegant og kompakt design. Ideel til professionelle og teknologientusiaster, der har brug for at oplade bærbare computere, smartphones og andre enheder samtidigt med højeste hastighed.
Beskrivelse og parametre
Tech-Protect NC140W…
Produktbeskrivelse
Nøglefunktioner:
  • Kraftfuld opladning af flere enheder: Tre USB-C-porte og én USB-A til fleksibel brug.
  • Ultrahurtig opladning: Hoved USB-C1-porten leverer op til 140 W, ideel til MacBook Pro 16" og kraftfulde bærbare computere.
  • Kompakt og stilfuldt design: Minimalistisk design velegnet til både kontor og rejser.
Tekniske specifikationer:
  • Teknologi: GaN (galliumnitrid)
  • Total effekt: 140 W
  • Porte: 3× USB-C, 1× USB-A
  • USB-C1: 140 W, understøtter 28 V
  • USB-C2: 100 W
  • USB-C3: 30 W
  • USB-A: 30 W
  • Understøttede protokoller: Power Delivery, Quick Charge 3.0
Vis fuld beskrivelse
Relaterede produkter
Swissten Billader PD, 2x USB-C, 30W, Nano, Sort
På lager, om fredagen 15. 5. hos dig
Sammenlign
BlueStar Slim adapter USB-C + USB-A, GaN, 25W - Sort
Sammenlign
Gratis levering
Swissten Netadapter GaN 2x USB-C 65W PD og 1x USB-A 18W QC - Sort
Gratis levering
Tech-Protect NC200W-GAN 4-ports oplader, PD 200W / QC3.0, Sort
Dudao A27Max USB-A + USB-C oplader, 35W GaN - Sort
BlueStar USB-C adapter, 20W - Sort
Borofone adapter BN5 Jingrui - USB, QC 3.0, 18W, hvid
Swissten mini netadapter GaN USB-C 33W power delivery - Hvid
Dudao A28PEU oplader 2x USB-C, PD 45W GaN - Sort
Dudao A29 oplader 2x USB-C + USB-A, 65W GaN, sort
ER POWER Rejseoplader 2× USB-C + USB-A, 65W, GaN PD, Hvid
Dudao A26T oplader USB-A + USB-C, GaN, 25W, sort