Tech-Protect NC120W-GAN 4-ports oplader PD 120W / QC3.0 - Sort
Oplev et nyt niveau af opladning med Tech-Protect NC120W-GAN, en avanceret netoplader med GaN-teknologi (galliumnitrid). Kompakte dimensioner og en effekt på op til 120 W gør det muligt at oplade op til fire enheder samtidigt – fra smartphones og tablets til bærbare computere og spillekonsoller.
Beskrivelse og parametre
Tech-Protect NC120W…
Produktbeskrivelse
Nøglefunktioner:
  • 3× Type-C + 1× USB-A: maksimal alsidighed til alle dine enheder.
  • Yderligere porte med effekt op til 30 W: ideelle til smartphones, høretelefoner og tilbehør.
  • Elegant minimalistisk design: kompakt og stilfuld, perfekt både hjemme og på farten.
Vis fuld beskrivelse
Relaterede produkter
Hoco N61 Netoplader USB + USB-C, PD QC3.0 3A 20W - Hvid
På lager, om fredagen 15. 5. hos dig
Sammenlign
BlueStar USB-C adapter, 25W - Sort
Sammenlign
Swissten Netadapter GaN 1x USB-C 35W PD og 1x USB-A 27W QC, Sort
Tech-Protect NCM25 1-ports netoplader PD 25W - Lyseblå
Gratis levering
Swissten Netadapter GaN 2x USB-C 65W PD og 1x USB-A 18W QC - Sort
Tech-Protect NCA45W-GAN 2-ports netoplader PD45W / QC 3.0 - Hvid
Swissten biladapter med 1x CL, 1x USB-C PD og 2x USB-A, 108W - 216W
Dudao A27 nabíječka USB-C, 25W GaN, černá