Tech-Protect NC120W-GAN 4-ports oplader PD 120W / QC3.0 - Hvid
Oplev et nyt niveau af opladning med Tech-Protect NC120W-GAN, en avanceret netoplader med GaN-teknologi (galliumnitrid). Kompakte dimensioner og en effekt på op til 120 W gør det muligt at oplade op til fire enheder samtidigt – fra smartphones og tablets til bærbare computere og spillekonsoller.
Beskrivelse og parametre
Tech-Protect NC120W…
Produktbeskrivelse
Nøglefunktioner:
  • 3× Type-C + 1× USB-A: maksimal alsidighed til alle dine enheder.
  • Yderligere porte med effekt op til 30 W: ideelle til smartphones, høretelefoner og tilbehør.
  • Elegant minimalistisk design: kompakt og stilfuld, perfekt både hjemme og på farten.
Vis fuld beskrivelse
Relaterede produkter
Acefast Rejseadapter Z7, GaN, PD30W, USB-C, Sort
På lager, om fredagen 15. 5. hos dig
Sammenlign
Gratis levering
ER POWER Rejseoplader 2x USB-C, 67W, GaN
Sammenlign
Tech-Protect NCM33 2-ports netoplader PD 33W / QC3.0 - Lys Lilla
Dudao A26TEU oplader USB-A + USB-C, GaN 25W - Hvid
Dudao A28 nabíječka USB-C, 45W GaN, bílá
Tech-Protect C20W 2-ports oplader, PD20W/QC3.0, sort
Tech-Protect NCM25 1-ports netoplader PD 25W - Lyseblå
Tech-Protect NCA20 2-ports netoplader PD 20W / QC3.0 - Sort
Borofone adapter BN5 Jingrui - USB, QC 3.0, 18W, hvid
Dudao A27P USB-C oplader, 30W PD GaN - Sort
Dudao A4EU USB-A oplader, 2,1A, Hvid