Tech-Protect DC160W-GAN 6-ports oplader PD 160W / QC3.0, sort
Slut med kaos af kabler og forskellige opladere. Tech-Protect DC160W-GAN er en kraftfuld bordoplader med GaN-teknologi (galliumnitrid), som leverer i alt 160 W og gør det muligt at oplade bærbare computere, tablets, smartphones, høretelefoner, smartwatches og andet tilbehør – alt sammen fra ét sted.
Beskrivelse og parametre
Tech-Protect DC160W…
Produktbeskrivelse
Hovedegenskaber:
  • 6 opladningsporte: 4× USB-C og 2× USB-A for maksimal fleksibilitet
  • Hurtig opladning af bærbare computere: hovedporten Type-C1 leverer op til 100 W
  • Yderligere Type-C porte: 3× 45 W til tablets, smartphones og andre enheder
  • USB-A porte: 2× 12 W til ældre enheder
  • Intelligent effektfordeling: alle porte kan fungere samtidigt
Vis fuld beskrivelse
Relaterede produkter
Basis
OBAL:ME Rejseoplader USB-C 20W, Sort
På lager, om fredagen 15. 5. hos dig
Sammenlign
Baseus Super Si Quick Charger 1C 20W Adapter - Sort
Sammenlign
BlueStar USB-C adapter, 20W - Sort
Swissten Netadapter GaN 1x USB-C 35W Power Delivery - Hvid
Tech-Protect C20W 2-ports oplader, PD20W/QC3.0, hvid
Dudao A27P USB-C oplader, 30W, PD, GaN, sort
Dudao A29 oplader 2x USB-C + USB-A, 65W GaN, Hvid
Hoco Netoplader N63 USB + USB-C, PD QC3.0 3A 30W, Sort
Gratis levering
Adapter til Apple MacBook Air Pro MagSafe 2 T-type, 60W, Hvid