Tech-Protect C30W 2-ports oplader, PD30W/QC3.0, sort
Beskrivelse og parametre
Tech-Protect C30W 2…
Produktbeskrivelse
Produktegenskaber:
  • 100% original
  • Pakket i original emballage
  • Kompatibel med smartphones, tablets
  • Fremstillet af holdbare materialer
  • Indgangsspændingsområde: 100-240V~50/60Hz, 0,8A
  • Udgangsspænding: USB-C: USB: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2,5A, 15V/2A, 20V/1,5A (maks. 30W).
  • Udgangsspænding: USB-A: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1,5A (maks. 18W)
  • Kompatibel med iOS, Android
  • Intelligent opladning
  • Kompakt størrelse
Sættet indeholder:
  • 1x netoplader Tech-Protect C30W
Vis fuld beskrivelse
Relaterede produkter
Gratis levering
Forcell F-Energy E856 Universal adapter til bærbare computere, 65W, sort
På lager, om fredagen 15. 5. hos dig
Sammenlign
Gratis levering
Forcell F-Energy Ultra slim oplader VT-47, 2x USB-C + USB-A, 4A, 65W, grå
Sammenlign
Dudao A28PEU oplader 2x USB-C, PD 45W GaN - Hvid
Swissten Netadapter 12W 1x USB-C og 1x USB-A, Hvid
Acefast oplader A106 GaN, 45W, 3 A, USB-C + USB, sort
Dudao A4EU USB-A oplader, 2,1A, Hvid
Tech-Protect DC160W-GAN 6-ports oplader PD 160W / QC3.0, sort
ER POWER USB-C Adapter, 33W, GaN, Hvid