Tech-Protect C20W 2-ports oplader, PD20W/QC3.0, sort
Beskrivelse og parametre
Tech-Protect C20W 2…
Produktbeskrivelse
Produktegenskaber:
  • 100% original
  • Pakket i original emballage
  • Kompatibel med smartphones, tablets
  • Fremstillet af holdbare materialer
  • Indgangsspændingsområde: 100-240V~50/60Hz, 0,5A
  • Udgangsspænding: USB-C: 5V/3A, 9V/2,22A, 12V/1,67A (max. 20W)
  • Udgangsspænding: USB-A: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1,5A
  • Kompatibel med iOS, Android
  • Intelligent opladning
  • Kompakt størrelse
Sættet indeholder:
  • 1x netoplader Tech-Protect C20W
Vis fuld beskrivelse
Relaterede produkter
Gratis levering
ER POWER Rejseoplader USB-C + USB-A, 67W, GaN
På lager, om mandagen 18. 5. hos dig
Sammenlign
Tech-Protect C30W 2-ports oplader, PD30W/QC3.0, sort
Sammenlign
Gratis levering
ER POWER Rejseoplader 2× USB-C + USB-A, 65W, GaN PD, Hvid
Cuktech CUKAD653EUGR oplader, 2x USB-C + USB-A, 65W, GaN, grå
Baseus Super Si Quick Charger 1C 20W Adapter - Sort
BlueStar Slim adapter 2x USB-C, GaN, 30W - Sort
Swissten Netadapter GaN 2x USB-C Power Delivery 20 W - Hvid
BlueStar USB-C adapter, 20W - Sort
Dudao A4EU USB-A oplader, 2,1A, Hvid
Swissten Netadapter GaN 2x USB-C Power Delivery 20 W, Sort
Dudao A27 nabíječka USB-C, 25W GaN, bílá