Tech-Protect C20W 2-ports oplader, PD20W/QC3.0, hvid
Beskrivelse og parametre
Tech-Protect C20W 2…
Produktbeskrivelse
Produktegenskaber:
  • 100% original
  • Pakket i original emballage
  • Kompatibel med smartphones, tablets
  • Fremstillet af holdbare materialer
  • Indgangsspændingsområde: 100-240V~50/60Hz, 0,5A
  • Udgangsspænding: USB-C: 5V/3A, 9V/2,22A, 12V/1,67A (max. 20W)
  • Udgangsspænding: USB-A: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1,5A
  • Kompatibel med iOS, Android
  • Intelligent opladning
  • Kompakt størrelse
Sættet indeholder:
  • 1x netoplader Tech-Protect C20W
Vis fuld beskrivelse
Relaterede produkter
Borofone adapter BN29 Fuente - USB + USB-C, QC 3.0, PD, 30W, hvid
På lager, om fredagen 15. 5. hos dig
Sammenlign
BWOO USB-C oplader, 20W, hvid
Sammenlign
Dudao A27S USB-A oplader, 25W GaN, Hvid
Gratis levering
Tech-Protect DC160W-GAN 6-ports oplader PD 160W / QC3.0, sort
Hoco Netoplader N62 USB-C, PD QC 30W, Hvid
Swissten Netadapter GaN 1x USB-C 20W PD og 1x USB-A 18W QC, Sort
Gratis levering
Tech-Protect DC240W-GAN 6-ports oplader PD 240W / QC3.0 - Sort
Dudao A28PEU oplader 2x USB-C, PD 45W GaN - Hvid
Tech-Protect C30W 2-ports oplader, PD30W/QC3.0, sort
BlueStar USB-C adapter, 25W - Sort