Forcell Carbon Biloplader 2x USB QC 3.0 18W, CC50-2A36W, Sort
Beskrivelse og parametre
Forcell Carbon…
Produktbeskrivelse
Hver port understøtter hurtig opladning. Ved hjælp af enhver af USB-indgangene kan du oplade dine enheder med op til 18 W ved brug af Quick Charge 3.0 teknologi, så du kan reducere opladningstiden for dine enheder på farten til et minimum.
Produktet er certificeret CE, RoHS, FCC.
Specifikationer:
  • Materiale: PC
  • Output: USB 1/2: QC 3.0 3,6-6,5 V/3 A, 6,5-9 V/2 A, 9-12 V/1,5 A (18 W)
  • Total effekt: 36W
Vis fuld beskrivelse
Relaterede produkter
Acefast bilholder med trådløs opladning D46, 15 W, sort
På lager, om fredagen 15. 5. hos dig
Sammenlign
Techsuit billader (C3), USB + USB-C, grå
Sammenlign
Gratis levering
Rabat -4%
MagSafe Qi2 Holder med Trådløs Opladning til Bilens Ventilationsgitter, 15W, Aluminium - Sort
Acefast bilholder med trådløs opladning D49, 15 W - Sort
Pris/ydelse-forhold
JP biloplader 18W USB-C / USB, Power Delivery, Quick Charge 3.0, sort
Dudao R4PQ nabíječka do auta USB + USB-C, 22,5 W, šedá
Gratis levering
Tech-Protect MM25W-V8 MagSafe holder med trådløs opladning, Qi 2.2, 25 W - Sort
Forcell billader 2x USB-C, USB-A, 65W - Grå